Co to jest outsourcing IT i dlaczego Twoja firma go potrzebuje?

icon

OUTSOURCING

Wydzielenie ze struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa funkcji oraz przekazanie ich do wykonania zewnętrznej firmie.

Outsourcinag pozwala na koncentrację procesów zarządczych na zasadniczych celach i kluczowych kompetencjach organizacji, a także na zwiększenie elastyczności struktury przedsiębiorstwa, tzn. szybkości, skuteczności i efektywności jego reakcji na zmiany oraz problemy.

icon

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Zatrudniamy doświadczonych informatyków i serwisantów, którzy świadczą usługi informatyczne od wielu lat dla różnych odbiorców. W swojej karierze zawodowej rozwiązali wiele problemów i awarii informatycznych, które znacząco mogły wpłynąć na działalność przedsiębiorstw naszych klientów, a nawet je unieruchomić na pewien czas. Firma korzysta z doświadczenia i procedur stworzonych na przestrzeni czasu przez swój profesjonalny zespół.

icon

BEZPIECZEŃSTWO I SPOKOJNA GŁOWA

Zapewniamy Ci opiekę i poczucie bezpieczeństwa. Zagmatwane i trudne zagadnienia informatyczne, których prowadzeniem zajmiemy się my, pozwoli Ci na zajęcie się główną działalnością swojej firmy, pogłębianiu konkurencyjności oraz rozwoju.

icon

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM

Specjalizujemy się w świadczeniu usług informatycznych dla firm, ponieważ jest to nasza pasja. Nasza oferta to nie tylko obsługa informatyczna, ale kompleksowe wsparcie dla infrastruktury IT w przedsiębiorstwach. Skupiamy się nie tylko na utrzymaniu i przywracaniu funkcjonalności systemów IT, ale również na dostarczaniu rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami klienta, które odpowiadają jego indywidualnym potrzebom informatycznym. Naszym celem jest nie tylko świadczenie usług, ale również pełne zrozumienie i zaspokojenie wymagań klienta w zakresie technologii.

icon

PROFESJONALIZM ORAZ OSZCZĘDNOŚĆ

Gwarantujemy obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem struktury informatycznej w związku z możliwością korzystania z wiedzy i umiejętności specjalistów z branży IT zatrudnionych w naszej firmie. Nasza obsługa gwarantuje brak potrzeby zgłębiania tematów informatycznych we własnym zakresie. Służymy pomocą w znalezieniu najlepszego i efektywnego rozwiązania dobranego dokładnie na potrzeby Twojej firmy. Działamy z wykorzystaniem najnowszych technologii IT. Obniżenie kosztów to podstawowy benefit płynący ze współpracy zewnętrznej – obsługi – opieki informatycznej przez naszą firmę.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)