Witaj świecie

2024-02-09

Zwykle, gdy ktoś nie znajduje czasu dla siebie i wykonuje prace przede wszystkim dla innych, mówi się że "szewc bez butów chodzi" jednak my postanowiliśmy zmienić ten schemat i poświęcić więcej uwagi własnym potrzebom, podjąć to wyzwanie. W rezultacie stworzyliśmy zupełnie nową stronę firmową, która wyróżnia się szczególnymi cechami. Co ją takiego wyróżnia? Zdecydowaliśmy się porzucić konwencjonalny mechanizm korzystania z gotowca napisanego w PHP i zbudować stronę od podstaw, wykorzystując nowoczesne technologie rozwijane z myślą o przeglądarkach internetowych.


Efekty naszej pracy są już widoczne na naszych statystykach, które pokazują znaczną poprawę wydajności. Uruchomiliśmy naszą nową stronę przed południem 1 lutego 2024 roku, a wyniki są imponujące:

witaj-swiecie_0

O technologi wykorzystanej do budowy naszej strony postaramy się przygotować kilka artykułów. Będziemy też dzielić się informacjami jakie efekty uzyskaliśmy dzięki przejściu na inny język programowania.

Pierwsze proste testy już pokazały że warto było poświęcić czas:

witaj-swiecie_1

W najbliższym czasie dodamy więcej artykułów opisujących ciekawe rozwiązania które wdrożyliśmy i wdrażamy u naszych klientów

Przeczytaj również